Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Bezpłatna Rehabilitacja Kompleksowa

Przejdź do - Bezpłatna Rehabilitacja Kompleksowa

W ramach projektu „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” wdrażanego przez PFRON
w partnerstwie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Centralnym Instytutem Ochrony Pracy – Państwowym Instytutem Badawczym, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Budżetu Państwa, na terenie Miasta Rybnik rozpoczął funkcjonowanie punkt kwalifikacyjny.

Usługą objęte są osoby z makroregionu drugiego, obejmującego województwa: śląskie, opolskie, dolnośląskie i lubuskie.

Osoby zainteresowane udziałem w Projekcie proszone są o kontakt z Joanną Sobik – Ambasadorem Projektu pod numerem telefonu komórkowego: 733 440 133.

10 września 2019

Odmień Swoją Glowę - Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie

Przejdź do - Odmień Swoją Glowę - Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie

Pomorska Koalicja na Rzecz Zdrowia Psychicznego serdecznie zaprasza w dniach 15- 20 września 2019 r. na obchody "Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie".

Inauguracja Dni odbędzie się 15 września 2019 r. na Skwerze Kuracyjnym przy sopockim Molo, gdzie o godz. 13.00 zapraszamy do przejścia przez symboliczne Drzwi do Tolerancji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Dni Solidarności na www.otwartebramy.org

23 sierpnia 2019

X Śląski Rajd Turystyczny BEZ BARIER

Przejdź do - X Śląski Rajd Turystyczny BEZ BARIER

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Śląskim Rajdzie Turystycznym BEZ BARIER, który organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze O/Mysłowice.

X Śląski Rajd Turystyczny BEZ BARIER odbędzie się 28 września 2019 r. na trasach turystycznych Beskidu Śląskiego i Pogórza Cieszyńskiego z metą w Brennej. Propozycje programu zawierają również trasy miejskie Cieszyna i Skoczowa.

24 czerwca 2019
Czytaj więcej o: X Śląski Rajd Turystyczny BEZ BARIER